„MATEMATYKA I PIENIĄDZE 2021″

Szanowni Państwo,

serdecznie zachęcamy Państwa uczniów do udziału w ogólnopolskim konkursie matematycznym „MATEMATYKA I PIENIĄDZE 2021" organizowanym przez młodzież z Akademii Młodzieżowej działającej w ramach Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów w wieku 13-19 lat. Celem konkursu jest wzrost wiedzy matematycznej i ekonomicznej wśród uczniów, propagowanie innowacyjnych metod edukacyjnych oraz zmiana nastawienia do nauki ekonomii i przedsiębiorczości.

• Konkurs polega na rozwiązaniu 9 zagadek matematycznych zawartych w krótkich filmach nagranych przez młodzież z Akademii Młodzieżowej. • Filmy będą publikowane na funpage'u Akademii Młodzieżowej na Facebooku oraz na kanale Telewizji Akademii Młodzieżowej na YouTube codziennie. Pierwszy z nich pojawi się 8 listopada 2021 r. o godz. 20.00., ostatni 16 listopada 2021 r. o godz. 20.00. • Wygrywa ten, kto w najkrótszym czasie dobrze rozwiąże wszystkie zagadki filmowe. • Do wygrania są 3 nagrody w postaci kart podarunkowych do wykorzystania na materiały edukacyjne w sklepach sieci Empik.

1 nagroda o wartości 700 zł 2 nagroda o wartości 500 zł 3 nagroda o wartości 300 zł

Proponowany przez nas konkurs matematyczny to ciekawa propozycja dla Państwa uczniów. Zachęcamy, a jednocześnie prosimy o zachęcenie uczniów do wzięcia udziału w organizowanym przez nas konkursie. Będziemy wdzięczni za okazaną pomoc.

Więcej szczegółów mogą dowiedzieć się Państwo na stronie internetowej:

www.matematyka.akademiamlodziezowa.pl

Do pobrania: 1. Regulamin konkursu (zobacz) 2. Plakat konkursu (zobacz)

----------------------------

Irena Cherevyk Akademia Młodzieżowa ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin email: akademia@fsd.lublin.pl